آخار باخارآخار باخار
Forgot password?

آبگرم دودو

    • imageframe-image
    • imageframe-image
    • imageframe-image

مشگین شهر؛ شهر چشمه های جوشان!

مشكين شهر به جهت واقع شدن در دامنه پر بركت و حاصل خيز سبلا ن، از طبيعتي زيبا و دلنشين و آب و هوايي خنك و آب هاي معدني فراوان برخوردار است. اين شهرستان داراي نه دهنه آبگرم معدني است كه به فاصله تقريبي ۱۲ كيلومتري از مشكين شهر قرار دارند.

آب گرم دودو در قسمت شرقي آب گرم قينرجه و مابين سه آب گرم قينرجه ، ايلاندو و موئيل سويي واقع شده است. اين چشمه داراي خاصيتي شبيه ايلاندو مي باشد و درجه حرارت آب آن به مراتب بالاتر از آب ايلاندو است.

اين آب بر بالاي دره عميقي قرار گرفته و در ته دره رودخانه حياوچاي در جريان است . آب دهي چشمه دو دو  در حدود ۴٫۵ ليتر در ثانيه است و آب آن در رديف آبهاي معدني كلرو سولفات و بيكربنات دار گرم به حساب مي ايد . آب معدني دو دو در حدود ۱۲ كيلومتري مشكين شهر قرار دارد و در نزديكي اين آب معدني آبشاري بسيار زيبا وجود دارد كه زيباييهاي طبيعت را دو چندان كرده است .

آبگرم آخار باخار دودو

tab-image
درمان دردهای اعصاب ،کاهش دردوگرفتگی عضلانی آرتروز و مفاضل و زانو،حفظ و افزایش دامنه حرکتی اندام ها،رفع محدودیت حرکتی و یا پیشگیری از آن ، افزایش حجم تنفسی و کارکرد بهتر ریه ها ، ایجاد روحیه اعتماد به نفس ، ارتقا ء بهداشت پوست و مو و جلوگیری از ایجاد زخم فشاری، ایجاد روحیه نشاط و شادابی

tab-image
شهرستان مشگین شهر دوازده کیلومتری جاده قینرجه بالاتر از منبع امور آب مجتمع آخار باخار دو دو
تمام مسیر بصورت آسفالت است

tab-image
استخرمجزای زنانه و مردانه استخر فیزیوتراپی
اتاق نمک درمانی استخر آب سرد
سونای خشک استخر کودک
سونا بخار جکوزی
حمام سنتی اتاق ماساژ
تونل باران تونل مه
بوفه سقف باران

اطلاعات تماس

حمزه محمودی

سمت: مدیر عامل
آقای محمودی با سرمایه گذاری در پروژ آبگرم معدنی آخار باخار، بزرگترین آبگرم معدنی مشگین شهر را تاسیس کرده و به بهره برداری رساندند.
شماره تماس: ۰۹۱۴۴۵۲۹۱۷۶

سمت: مجری پروژه
مهندس آل محمدی با سوابقی همچون همکاری در پروژه سد سازی، عمران و … این پروژه را به بهترین نحو ممکن اجرا نمودند.
شماره تماس:

سمت: برنامه نویس و پشتیبان فنی وب سایت
تیم برنامه نویسی نایداسور با بهره مندی از افراد با تجربه و با سابقه در امر طراحی وب سایت، وب سایت آخار باخار دودو را طراحی نمودند.

آمار

3200
بلیط فروخته شده (تاکنون)
120
مساحت مجتمع (متر مربع)
520
فاصله از تهران (کیلومتر)
12
فاصله از مشگین شهر (کیلومتر)